• Ubytování ve Varšavě

    Využijte nabídky hotelů od největšího rezervačního systému ubytování ve světě Booking.com, jehož nabídku na tomto webu prezentujeme. Ve Varšavě máte možnost výběru z cca 500 hotelů.

     

    Ke každému hotelu najdete podrobné informace, fotky, data o dostupnosti a cenách. A především, k dispozici budete mít nezávislé recenze hotelů od dalších cestovatelů, které vám pomohou s výběrem kvalitního ubytování. Rezervace je jednoduchá, vše probíhá online a bezpečně.

Obnovené staré město

Historické centrum Varšavy – Staré Město, bylo založeno ve 13. století, bohužel zásahem 2. světové války došlo k 90% zničení místních budov. Díky řádné renovaci došlo k obnově válkou poničených starých budov a památek a nyní se Staré Město může pyšnit zapsáním do UNESCO. Ačkoliv bylo Staré Město postaveno poměrně nedávno, místní malebné a útulné uličky vás nenechají chladnými a svedou vás k romantickým procházkám.

Příjemné kavárny vám nabídnout krátké posezení, u kterých si můžete odpočinout v příjemném prostředí starého hlavního města Polska a přemýšlet tak, nad skutečností místní legendy o Baziliškovi, který údajně hlídal tamní poklady města. Kdokoliv se snažil poklad ukrást, zkameněl. Nyní je znak Baziliška vyobrazen nad místní vyhlášenou restaurací.