• Ubytování ve Varšavě

    Využijte nabídky hotelů od největšího rezervačního systému ubytování ve světě Booking.com, jehož nabídku na tomto webu prezentujeme. Ve Varšavě máte možnost výběru z cca 500 hotelů.

     

    Ke každému hotelu najdete podrobné informace, fotky, data o dostupnosti a cenách. A především, k dispozici budete mít nezávislé recenze hotelů od dalších cestovatelů, které vám pomohou s výběrem kvalitního ubytování. Rezervace je jednoduchá, vše probíhá online a bezpečně.

Varšava – město plné kontrastů

Mnoho lidí neví, co si má pořádně o Varšavě myslet. Existuje zde mnoho památek, pocházející z nedávné doby, avšak působící do období doby starší (13.století a výše).

Po druhé světové válce, kdy byla Varšava skutečně dosti poničena, bylo zapotřebí zchátralé a zničené budovy namáhavě rekonstruovat či postavit zcela nové.

Turisté jsou proto překvapeni místními dějinami a atmosférou, která zde na ně dýchá. Varšava je opravdu neuvěřitelné odlišná od ostatních hlavních měst Evropy. Naleznete zde historické stavby postavené vedle moderních budov, které dohromady tvoří pravý varšavský celek.

Město můžete projít během jednoho dne, avšak abyste jej lépe poznali a pochopili, vyhraďte si dva, tři dny a vnořte se do polského hlavního města, které vám má co nabídnout.